W swojej ofercie posiadamy  wybór kas fiskalnych ONLINE renomowanych polskich producentów

Każda kasa fiskalna w swym wyposażeniu oferuje szereg cech niezbędnych do sprawnego prowadzenia biznesu m. in.: wydajny akumulator, wytrzymała konstrukcja, mechanizm drukujący „drop – in” oraz udogodnienia komunikacyjne jak USB host czy też komunikację bezprzewodową. Dzięki modułowości, oferują szeroką możliwość rozbudowy o urządzenia peryferyjne.

Kasy fiskalne dla mechaników  o wyjątkowo wytrzymałej konstrukcji, wręcz stworzonej z myślą o pracy w trudnych, zmiennych warunkach warsztatu samochodowego!
 

Na polskim rynku dostępnych jest mnóstwo modeli kas fiskalnych. Trzeba wiedzieć, jakie ich parametry będą najbardziej przydatne przy rejestrowaniu określonych usług medycznych.

Z powodu specyfiki swojej pracy prawnik powinien wybrać niedużą kasę fiskalną ONLINE. Im mniejsza, dyskretniejsza kasa ONLINE tym lepiej.
 

Nowoczesny design z pewnością wpasuje się we wnętrze każdego salonu kosmetycznego lub fryzjerskiego

 
 

Kasy małe / mobilne

Ddpowiednie dla każdego przedsiębiorcy, który ceni sobie możliwość mobilnej sprzedaży, ma niewiele miejsca na ladzie sprzedażowej czy też potrzebuje kasy o małych gabarytach i prostej funkcjonalności. Kasy fiskalne małe/mobilne to poręczne i przenośne urządzenia, które są bardzo wygodne w eksploatacji.

 •  1569 netto wersja z modułem WiFi/Bluetooth
 • 1749 netto wersja z modułem 3G i kartą SIM

Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku.

 •  1549 netto wersja z modułem WiFi/Bluetooth
 • 1949 netto wersja z modułem 3G i kartą SIM

Kasa Mobile ONLINE jest mała, ale bardzo wydajna.

 •  1499 netto wersja z modułem WiFi/Bluetooth
 • 1749 netto wersja z modułem 3G i kartą SIM

Mobilna kasa fiskalna ONLINE z dotykową, kontekstową klawiaturą zapewniającą intuicyjną obsługę.

Kasy średnie

Kasy o rozbudowanych funkcjach dostosowanych do specyfiki pracy małych i średnich punktów sprzedaży. Posiadają szereg udogodnień - NIP nabywcy na paragonie czy rozbudowana funkcja przypomnień - wspierających pracę kasjera, które w efekcie przyspieszają obsługę klienta. Kasy fiskalne Posnet są proste w obsłudze i charakteryzują się eleganckim designem.

 •  1349 netto wersja standard
 • 1479 netto wersja z modułem WiFi

To pierwsza kasa produkowana przez spółkę Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A. w wersji ONLINE. Jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna i funkcjonalna. Można do niej podpiąć szufladę kasjerską, skaner kodów kreskowych, wagę, terminal płatniczy i komputer.

 •  1749 netto wersja standard
 • 1849 netto wersja z modułem WiFi

Kasę Posnet REVO ONLINE powstało na bazie sprawdzonej konstrukcji REVO. To kasa zaprojektowana z myślą o punktach, w których istotna jest funkcjonalność, ergonomia i jednocześnie estetyka miejsca sprzedaży.

 •  1549 netto wersja standard
 • 1649 netto wersja z modułem WiFi

Bingo Max to legendarna kasa w nowym wydaniu. Połączyliśmy niezawodną funkcjonalność jej poprzedników z nową formą. Dzięki możliwości rozbudowy o dodatkowe moduły komunikacji, kasa idealnie sprawdzi się w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Odwiedź nas

ul. Legionów 83A
43-502
Czechowice-Dziedzice

CH Stara Kablownia
I piętro