System PMS

Prosty sposób na zatroszczenie się o organizacyjny ład w Państwa firmie

 

Niezależnie od charakteru prowadzonej działalności, by maksymalnie usprawnić proces zarządzania przedsiębiorstwem i w praktyczny sposób móc rozdzielać zadania pomiędzy konkretnych pracowników, niezbędnym jest dziś zaopatrzenie się w odpowiednie oprogramowanie. System PMS pozwala na przejrzyste rozdysponowanie obowiązków w taki sposób, by osoby zaangażowane w realizację danego rozwiązania na bieżąco miały wgląd we wszystkie szczegóły z nim związane.

Tym samym, odwołując się do obrazowego przykładu, pracownicy recepcji oddelegowujący gości do konkretnych pokoi będą w każdej chwili mieli możliwość praktycznej wymiany informacji z kadrą menedżerską czy też grupą personelu odpowiedzialną za czystość pomieszczeń. Takie konsultacje pozwolą optymalnie dostosowywać charakter obsługi do okoliczności.

 

System PMS Icenet przydatny jest zarówno przy okazjonalnych, złożonych projektach, które wymagają skoordynowanego współdziałania dużej grupy osób, jak i w działalności przedsiębiorstw, w których wielu pracowników wspólnie, na wielu frontach, jest odpowiedzialnych za usatysfakcjonowanie klienta. Regularny i przejrzysty wgląd w to, na jakim etapie znajdują się prace w innej części przedsiębiorstwa z pewnością zapobiegnie wszelkim późniejszym niedopatrzeniom.

 

Korzyści przy działalności hotelarskiej czy gastronomicznej

 

Nasze systemy PMS świetnie sprawdzą się w gastronomii (np. restauracja), hotelarstwie czy też jakiejkolwiek innej branży wiążącej się z prowadzeniem własnego biznesu. Chcąc pokazać zalety proponowanego rozwiązania, skoncentrujmy się przykładowo na zarządzaniu ośrodkiem wypoczynkowym. Wykorzystywane we właściwy sposób oprogramowanie Icenet umożliwi między innymi :

 

  • Klarowny i przystępny wgląd do informacji o bieżącym zapełnieniu pokojów
  • Ciągły dostęp do danych dotyczących konkretnych hotelowych gości
  • Wiele opcji znacznie ułatwiających prowadzenie księgowości i wszelkich cyferkowych dokumentacji
  • Nadzór nad harmonogramem i rezerwacjami
  • Regularną kontrolę zysków (choćby z dostarczanego gościom cateringu)

 

 

Zadbaj o szybki przepływ informacji

 

Wszystko to, wraz z być może kluczową funkcjonalnością, jaką jest płynny przepływ informacji pomiędzy zarządem i kadrą menedżerską a pracownikami, pozwala na błyskawiczne rozwiązywanie bieżących problemów czy wymagające raptem kilku kliknięć oddelegowanie danej osoby do konkretnych czynności. Uproszczona komunikacja, jaką zapewniają nasze systemy PMS, umożliwi też sprawne wysłanie wytycznych przez przełożonego do konkretnego pracownika. W dobie tak ogromnej rywalizacji o klienta na rynku jak dziś, szybkość przepływu informacji i związana z tym oszczędność czasu są wręcz niezbędne do odniesienia sukcesu i uzyskania przewagi nad konkurencją. Praktycznie w każdej branży.

 

 

Intuicyjność i komfort użytkowania

 

Systemy PMS przygotowujemy w Icenet w taki sposób, by mimo ogromnych możliwości były bardzo intuicyjne i przystępne w obsłudze. Dzięki temu czas przeznaczany na wdrażanie i edukację personelu pod kątem tego, jak z nich korzystać z pewnością nie będzie ani długi, ani tym bardziej męczący dla Państwa pracowników. Samo używanie ich staje się zaś po pewnym czasie bardzo przyjemne. Inną zaletą jest również możliwość skalibrowania oprogramowania z zewnętrznymi urządzeniami, co zapewnia mnogość nowych zastosowań.

 

 

Zyskaj przewagę nad konkurencją

 

Proponowany cyfrowy system PMS zapewni ład w podejmowanych przez Państwa realizacjach oraz umożliwi efektywne zarządzanie zasobami, wprowadzając przedsiębiorstwo pod względem technologicznym w dwudziesty pierwszy wiek. Nowoczesne podejście spotka się też z przychylnością ze strony klientów, którzy będą czuli się otoczeni profesjonalną opieką, a tym samym z radością powinni wracać co jakiś czas w Wasze progi. Nasze oprogramowanie proponujemy w bardzo atrakcyjnych cenach, które nie nadwyrężą znacząco Waszego firmowego budżetu. Nie zwlekajcie i zapoznajcie się z proponowanymi przez nas rozwiązaniami już dziś!